Mesaj gönder
Ana sayfa

SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED

Çin SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED Sertifikalar
Çin SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED

1 2 3
SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : SECUSCAN
No. Çalışanları : 475~500
Yıllık satış : 33 Million-35 Million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 80% - 90%
SEE (Güvenlik Elektronik Donanımı A.Ş., Sınırlı) , Ar-Ge, üretim, mühendislik, eğitim ve hizmetleri birleştiren bir yüksek teknoloji firmasıdır. SECU SCAN'ı en iyi marka olarak işletiyoruz. Güvenilir bir tedarikçi olarak, kaliteli ürün üretmeye devam ediyoruz, profesyonel teknik destek veriyoruz.

Halen 11 Doktor ve 46 usta olmak üzere 5 Ar-Ge ekibi kurmuş 260 çalışanımız var. Ve kendi geliştirdiği pek çok ürün serisi: X Ray Tarama Sistemleri, Metal Dedektörü, Patlayıcı ve Narkotik Dedektörü, Tehlikeli Sıvı Tarayıcı, Araç Muayene Cihazları. Toplam 35 güvenlik ürün modeline sahibiz ve yüksek tanıma ödüllendirildi ve pazara girdikten sonra yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizden övgüler aldık.

SEE güvenlik sistemleri havalimanlarında, limanlarda, gümrüklerde, tren istasyonlarında, uzun mesafeli otobüs duraklarında, hapishanelerde, mahkemelerde ve güvenlikle ilgili diğer uygulamalarda farklı ülkelerde ve bölgelerde kullanılmaktadır.

Şirketimiz, dünyanın 30 ülkesinde 1.000'den fazla temsilciye hizmet veren, çeşitli ana etkinlik mekanlarını, havaalanlarını, istasyonları, terminalleri, eğlence mekanlarını, kamu güvenlik sistemini, önemli fonksiyon hükümetini kapsayan yüksek kaliteli, verimli ve kişiselleştirilmiş ürün ve hizmet sunmuştur bölümler, büyük fabrikalar, muayene odası, alışveriş merkezleri ve insanların güvenlik kontrolü, kaçakçılığı denetimi gibi diğer alanlar. Mevcut SECU SCAN markası sektörde çok çeşitli görünürlük ve itibar ile yer almaktadır.

ISO9001 yönetim sistemi ile SEE, ISO sıkı uluslararası standart gereksinimlerine göre ürün Ar-Ge, üretim, kalite kontrol ve hizmet alanlarındaki gelişmeleri dengeleyerek her zaman yüksek verimlilikle çalışmaya devam eder.

Küresel pazarlama stratejisi ile SEE, küresel müşterilerimize yenilikçi ve güvenilir güvenlik çözümleri sunar ve müşterilerimizin beklentilerini sürekli olarak aşmak için her türlü çabayı gösterir.

Hayat değerlidir! SEE, kamu güvenliği çözümü için çaba harcıyor!

İletişim bilgileri
SHENZHEN SECURITY ELECTRONIC EQUIPMENT CO., LIMITED

İlgili kişi: Mr. Ben CHEN

Tel: 86-13480182964

Faks: 86-755-89671033

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)